Congres Industriële Veiligheid

The Safety Network deelnemer Jaarcongres Industriële Veiligheid 2026

18 december 2025

Integrale veiligheid, één aanspreekpunt

De Nederlandse industrie staat voor grote uitdagingen: personeelstekorten, stijgende energiekosten en geopolitieke onzekerheden vragen om veerkracht, continuïteit en slimme oplossingen. Automatisering en integrale veiligheid zijn daarbij geen luxe, maar een noodzaak.

The Safety Network, te vinden op standnummer 68en 69, laat tijdens het congres zien hoe organisaties veiligheid integraal kunnen organiseren. Niet met losse diensten of versnipperde oplossingen, maar door risico’s centraal te stellen, expertise te verbinden en beleid effectief te bepalen én uit te voeren. The Safety Network staat voor één aanspreekpunt en een samenhangende aanpak: Connecting the safety dots.

De vertegenwoordiging zal door vier aangesloten bedrijven uit het netwerk worden uitgevoerd:

  • S2N: Detachering van repressief brandweerpersoneel

  • Inprevo: Veiligheidsconsultancy, BHV-trainingen en veiligheidsmiddelen

  • TSA Safety Services: Veiligheidswachten, gasdetectie, monitoring en sleutelvergrendelingen

  • Spider: Digitale videomonitoring en veiligheidssystemen

Samen presenteren zij zich duidelijk en herkenbaar als collectieve partner voor integrale veiligheid, met de volgende experts:

  • Harry van de Vranden – Inprevo, adviseur veiligheidsoplossingen

  • John Quist – Accountmanager TSA & vertegenwoordiging S2N/Flexxkazerne

  • Marcel Koorevaar – Directeur Spider

  • Perry de Bruijn – Accountmanager gasdetectie (Blackline & Honeywell)

Zij gaan graag in gesprek over actuele veiligheidsvraagstukken, praktijkoplossingen en samenwerking.

Inspirerend congresprogramma

Bezoekers kunnen rekenen op een dag vol inspirerende keynotes, zelf samengestelde programma’s met break-outs, demo’s en workshops, uitgebreide netwerkmogelijkheden en catering. In 2026 is er extra aandacht voor interactie, met onder andere VR-demo’s en interactieve sessies.

Praktische informatie Jaarcongres Industriële Veiligheid

  • Datum: Donderdag 29 januari 2026

  • Locatie: DeFabrique, Utrecht

  • Stand: 68 & 69 – The Safety Network

Wilt u erbij zijn?

Relaties kunnen zich aanmelden via deze link:
https://heliview.com/industriele-veiligheid/tickets/?relationcode=WZCVYUP3

Meer informatie over het congres is te vinden op de website van het Jaarcongres Industriële Veiligheid: Jaarcongres Industriële Veiligheid - Bekijk de website

 

Wij ontmoeten u graag op 29 januari 2026 in DeFabrique!

Neem contact op

Waarmee kunnen wij u helpen?

Neem contact op